8 654 72 766 Konsultuojame I-V 10:00-19:00, VI-VII 10:00-18:00 8 654 72 766
Triocefa Bio, priešistorinių gyvių povandeninis miestas

Pristatymas
per 3 d.d.

-50%
Sumažinta kaina
Triocefa Bio, priešistorinių gyvių povandeninis miestas
Triocefa Bio, priešistorinių gyvių povandeninis miestas Triocefa Bio, priešistorinių gyvių povandeninis miestas

Pristatymas
per 3 d.d.

-50%
Sumažinta kaina

Triocefa Bio, priešistorinių gyvių povandeninis miestas


  • Kaina
    20,00€
  • 10,00€

Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų amžiaus
Atraskite Triops'us, priešistorines būtybes, kurios išsiris šiame povandeniniame Triocefos mieste. Tiesiog įpilkite vandens į rinkinyje esančius mažus kiaušinius, kad pamatytumėte, kaip jie auga, plaukia ir maitinasi. Rinkinys apima viską, ko reikia jūsų priežiūrai.
Turime 16 vienetų
Kodas - 2216195
Reikšmės - A - aukštis, P - plotis, G - gylis, I - ilgis, D - diametras

Prekės būsena Prekė sandėlyje

Norėdami pradėti pirkimo procesą ar sužinoti daugiau informacijos spauskite ant Domina prekė ikonėlės arba geltonos ikonėlės puslapio apačioje. Pirkimo bei pardavimo procesas vyks per Pasaulis Namams Outlet Facebook Messenger platformą. Pasaulis Namams Outlet Facebook puslapį galite apžiūrėti paspaudę čia. Šis puslapis skirtas prekių ekspozicionavimui.
Prekės yra naujos, tačiau gali turėti nedidelių įbrėžimų ar smulkių transportavimo pažeidimų, dėl to prekėms yra taikomos originalios nuolaidos. Kadangi prekės yra sandėliuojamos savo originaliuose įpakavimuose, surinkti, informuoti apie pažeidimus bei atsiųsti originalias nuotraukas galėsime tik klientui išreiškus susidomėjimą konkrečia preke.
Atsiskaityti galima bankiniu pavedimu arba prekes atsiimant parduotuvėje. Visas procesas vyksta per Pasaulis Namams Facebook puslapio Messenger platformą.
Prekes pristatome visoje Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje per DPD kurjerius (siuntimo kaina nėra įtraukta ir skaičiuojama individualiai, pagal prekės svorį bei siuntimo vietą)! Prekė/-ės išsiunčiamos vidutiniškai per 1-3 darbo dienas, po gauto apmokėjimo. Pirkėjui atsiunčiame siuntos sekimo numerį. Daugiau informacijos čia
Prekės rezervacija yra laikoma ne ilgiau kaip vieną dieną. Negavus apmokėjimo per nurodytą terminą, rezervacija yra atšaukiama be jokio papildomo įspėjimo.

KonsultacijaKonsultuojame I-V 10:00-18:00, VI-VII 10:00-17:00
Pristatymas per Pristatymas

Panašios prekės