8 654 72 766 Konsultuojame I-V 10:00-19:00, VI-VII 10:00-18:00 8 654 72 766
Baro kėdžių komplektas Grey
Baro kėdžių komplektas Grey

Baro kėdžių komplektas Grey


  • Kaina
  • 180,00€

Spalva - išsirinkite norimą spalvą bei medžiagą prieš pateikdami užsakymą
Medžiagos - metalas, aksomas/audinys, poliuretanas
Išmatavimai - A60-86 x P51 x G36 cm
Reguliuojamas sėdimosios dalies aukštis 60-86 cm
Svoris - 20 kg.
Kodas - MS112C

Prekė UŽASAKOMA iš gamintojo!
Gamybos terminas 4 - 6 savaitės!
Reikšmės - A - aukštis, P - plotis, G - gylis, I - ilgis, D - diametras

Prekės būsena Išankstinis užsakymas

Norėdami pradėti pirkimo procesą ar sužinoti daugiau informacijos spauskite ant Domina prekė ikonėlės arba geltonos ikonėlės puslapio apačioje. Pirkimo bei pardavimo procesas vyks per Pasaulis Namams Outlet Facebook Messenger platformą. Pasaulis Namams Outlet Facebook puslapį galite apžiūrėti paspaudę čia. Šis puslapis skirtas prekių ekspozicionavimui.
Prekės yra naujos, tačiau gali turėti nedidelių įbrėžimų ar smulkių transportavimo pažeidimų, dėl to prekėms yra taikomos originalios nuolaidos. Kadangi prekės yra sandėliuojamos savo originaliuose įpakavimuose, surinkti, informuoti apie pažeidimus bei atsiųsti originalias nuotraukas galėsime tik klientui išreiškus susidomėjimą konkrečia preke.
Atsiskaityti galima bankiniu pavedimu arba prekes atsiimant parduotuvėje. Visas procesas vyksta per Pasaulis Namams Facebook puslapio Messenger platformą.
Prekes pristatome visoje Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje per DPD kurjerius (siuntimo kaina nėra įtraukta ir skaičiuojama individualiai, pagal prekės svorį bei siuntimo vietą)! Prekė/-ės išsiunčiamos vidutiniškai per 1-3 darbo dienas, po gauto apmokėjimo. Pirkėjui atsiunčiame siuntos sekimo numerį. Daugiau informacijos čia
Prekės rezervacija yra laikoma ne ilgiau kaip vieną dieną. Negavus apmokėjimo per nurodytą terminą, rezervacija yra atšaukiama be jokio papildomo įspėjimo.

KonsultacijaKonsultuojame I-V 10:00-18:00, VI-VII 10:00-17:00
Pristatymas per Pristatymas

Panašios prekės


Panašus modelis


Baro kėdė Aathrey

  • 90,00€
  • 55,00€
Baro kėdė Aathrey